Soustružník CNC / Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

FirmaKarned Tools s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda35 000 Kč až 50 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Místo výkonu práce: Krokova č.p. 767/6
Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2

Společnost Karned Tools s.r.o. sídlící v Děčíně se zabývá výrobou nástrojů na obrábění kovů a speciálních nástrojů. Do svých řad přijmeme nového kolegu na pozici soustružník CNC.

Náplň práce?
Budeš provádět samostatné seřizování CNC stroje dle výkresové dokumentace a technologického postupu. Hotové výrobky budeš kontrolovat a měřit dle kontrolních postupů.

Jakého kolegu hledáme?
Máš SOU vzdělání strojírenského směru
Minimálně 2 roky zkušeností s obráběním na CNC soustruzích (výhodou praxe na strojích Mazak, Okuma) Umíš samostatně seřídit stroj dle technické dokumentace
Orientuješ se ve čtení výkresové dokumentace
Máš základní dovednosti měření, kalibry, posuvka, mikrometr
Jsi samostatný, pečlivý a zodpovědný

Zaměstnanecké výhody:
Nabízíme stabilní a dlouhodobé pracovní uplatnění v české výrobní společnosti.
Finanční ohodnocení dle praxe a kvalit uchazeče, od 35 do 50 000 Kč.
Přátelský kolektiv.
Benefity (5 týdnů dovolené, mimořádné měsíční odměny za výkon, příspěvek na penzijní pojištění, stravenkový paušál, roční odměny a další)
Nastup možný ihned.

Kontakt: Beutlerová Jana Mgr., tel.: 477 012 003, e-mail: [email protected]

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Krokova 767/6, Děčín, 40502, Česko
mzda, plat (hrubý):35 000 Kč až 50 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:01. 05. 2024

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Karned Tools s.r.o., IČ: 06550568
datum zveřejnění nabídky práce:15. 04. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Mgr. Jana Beutlerová
telefon:477 012 003
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Karned Tools u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 35 000 Kč až 50 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: nepřetržitý provoz ; Adresa práce: Krokova 767/6, Děčín, 40502, Česko ; Nástup: 01. 05. 2024 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.